ام سی ان چیست و خدمات آن کدام است؟

امکان ها نقد کردن درامد یوتیوب
ام سی ان و یا multi-channel network در واقع شرکتی است که مورد تایید یوتیوب می باشد و به افرادی که در یوتیوب فعالیت دارند و محتوا های ویدیویی تولید می کنند خدمات ارائه می دهد. این شرکت ها به طور رسمی در کشور های اروپایی و آمریکایی به ثبت رسیده اند و معمولا یک رابط بین افراد و یوتیوب محسوب می شوند.
ام سی ان mcn چیست؟

ام سی ان و یا multi-channel network در واقع شرکتی است که مورد تایید یوتیوب می باشد و به افرادی که در یوتیوب فعالیت دارند و محتوا های ویدیویی تولید می کنند خدمات ارائه می دهد. این شرکت ها به طور رسمی در کشور های اروپایی و آمریکایی به ثبت رسیده اند و معمولا یک رابط بین افراد و یوتیوب محسوب می شوند و یک اکانت ادسنس مرکزی را دارا می باشند و به وسیله آن چندین کانال در یوتیوب به این اکانت متصل می شوند که در آخر هر ماه پول تمامی کانال ها به این حساب ادسنس انتقال می یابد.

در واقع شرکت های mcn به افراد و کاربران مختلف در یوتیوب کمک می کنند تا فرآیند کسب درآمد از این شبکه اجتماعی راحت تر و قانونی تر صورت پذیرد. فعالیت این گونه شرکت ها در گوگل کاملا قانونی می باشد و تمامی کشور ها فعالیت دارند.

 شرکت پیشگامان پدیده ساز امکان (امکان ها) به شماره ثبت 36930 خدمات مختلفی را به کاربران در یوتیوب ارائه می دهد. از جمله این خدمات این است که درآمد حاصل از یوتیوب را دریافت می نماید و به کاربران در این زمینه انتقال می دهد. علاوه بر این خدمات از آنجایی که فعالیت در یوتیوب بسیار تخصصی می باشد بهتر است که دارندگان کانال های مختلف در این شبکه اجتماعی تنها بر روی تولید محتوا های خود تمرکز نمایند و کار های دیگر مثل روش های بازاریابی و رشد کانال های خود را به این شرکت بسپارند.

بنابراین از دیگر خدمات شرکت ام سی ان امکان ها که جز اصلی ترین وظایف این شرکت می باشد بهینه کردن رسانه و افزایش درآمد تبلیغاتی است. در ایران به دلیل وجود تحریم ها از طرف گوگل نقش این شرکت ها پر رنگ تر و مهم تر است و این شرکت در ایران برای انتقال پول و انجام دیگر خدمات به صورت ویژه به انجام فعالیت های خود می پردازد. همچنین در ادامه به بررسی بیشتر خدمات امکان ها خواهیم پرداخت.

ام سی ان یوتیوب
کسب درآمد از یوتیوب و نقد کردن آن

کسب درآمد از یوتیوب از راه های مختلفی صورت می پذیرد اما نقد کردن این درآمد برای افرادی که در داخل ایران زندگی می کنند به دلیل وجود تحریم ها بسیار مشکل می باشد. بنابراین برای نقد کردن درآمد از طریق یوتیوب می توان از شرکت های ام سی ان کمک گرفت.

در واقع یکی از وظایف و خدمات سایت امکان ها نقد کردن درآمد یوتیوب می باشد که این کار را برای کاربران و افرادی که از این طریق درآمد دارند آسان کرده است. این کار از طریق افرادی که در این شرکت ها مشغول به کار هستند انجام می شود و معمولا این افراد خود را به کانال های افراد یوتیوبر متصل می کنند و میزان درآمد هر ماه آن ها را به ریال تبدیل کرده برای این افراد واریز می نمایند.

البته انجام این خدمات دارای دستمزد های مختلفی می باشد و معمولا میزان دستمزد یک شرکت با شرکت دیگر متفاوت خواهد بود. این شرکت ها قبل از واریز درآمد آن ها به حساب خودشان مقداری از این درآمد را به عنوان کارمزد برای خود کسر می نمایند و بعد آن را به حساب کاربران ایرانی واریز می نمایند.

کسب درآمد با یوتیوب
کسب درآمد با یوتیوب
مشاوره در رابطه با تولید محتوا در یوتیوب

از دیگر مزیت ها و خدمات شرکت های mcn که در اختیار کاربران یوتیوب قرار می دهد مشاوره های مفید برای تولید محتوایی بهتر می باشد تا از این طریق محتوا های تولید شده بازدید بیشتری داشته باشند.

از آنجایی که تولید محتوا در یوتیوب کار چندان آسانی نیست پس این کار به تخصص و تجربه کافی نیاز دارد به همین دلیل تمامی این شرکت ها دارای تخصص و سابقه ای طولانی در این زمینه هستند و می توانند شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

بنابراین با مشورت و مشاوره گرفتن از  شرکت ام سی ان امکان ها می توانید به موفقیت های بسیاری دست یابید و درآمد خود را افزایش دهید. از جمله مشاوره هایی که این شرکت ها در اختیار شما قرار می دهند این است که چگونه تولید محتوا داشته باشید و با ساخت ویدیو های متفاوت بازدید بیشتری داشته باشد، علاوه بر این چگونه تگ بزنید و یا چگونه تامبنیل جذاب داشته باشید و در نهایت با تولید محتوا های جذاب سابسکرایب بیشتری در یوتیوب دست یابید.

افزایش درآمد با ام سی ان امکان ها

علاوه بر موارد گفته شده از دیگر خدمات و مزیت های شرکت های ام سی ان این است که با کمک آن می توانید به درآمد های بالایی برسید. ادسنس سایت (امکان ها) با توجه به این موضوع که به چندین کانال وصل می باشند و تجربه زیادی در این زمینه دارند شما را در کسب درآمد بیشتر راهنمایی می نمایند.

کاربران یوتیوب با گرفتن مشاوره های مختلف در این زمینه می توانند تا حد زیادی گستری کاری خود را افزایش دهند و در نتیجه سی پی ام بیشتری را بگیرند که خود این امر در افزایش درآمد بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

ام سی ان امکان ها
ام سی ان امکان ها

فعال کردن کانتنت آی دی

گرفتن و فعال کردن کانتنت آی دی از دیگر مواردی است که کاربران یوتیوب می توانند با کمک ام سی ان امکان ها دریافت نمایند. در واقع کانتنت آی دی می تواند از محتوای تولید شده شما در برابر بسیاری از عوامل محافظت نماید و باعث جلوگیری از کپی محتوای شما شود.

برای مثال اگر فردی در زمینه تولید فیلم و یا موسیقی فعالیت دارد می تواند با کمک این شرکت ها کانتنت آی دی خود را دریافت نماید و با این کار شما می توانید از ویدیو و موسیقی خود و یا هر محتوای دیگر محافظت نمایید و از کپی آن بدون اجازه شما جلوگیری می شود.

بعد از دریافت کانتنت آی دی خود باید بر روی محتوا تولید شده خود لیبل بزنید و با این کار در واقع آن کار به نام شما ثبت می شود و در واقع شما صاحب آن اثر خواهید شد.

فعال کردن مانیتایز یوتیوب

از دیگر خدمات شرکت ام سی ان امکان ها، علاوه بر موارد گفته شده مانیتایز کردن یوتیوب شما است. این کار در واقع زمانی صورت می گیرد که حضور و فعالیت شما در یوتیوب به کسب درآمد رسیده باشد و شما از طریق این شبکه اجتماعی کسب درآمد نمایید.

برای فعال کردن مانیتایز یوتیوب در ابتدا باید درخواست خود را به برنامه یوتیوب پارتنر ارسال کنید تا بعد از بررسی های لازم برای شما فعال گردد. اما در صورتی که هر گونه مشکل برای یوتیوب شما مثل مشکل کپی رایت وجود داشته باشد شما نمی توانید مانیتایز خود را فعال نمایید و درخواست شما به احتمال زیاد رد خواهد شد و شما بعد از آن باید به مدت نود روز منتظر بمانید تا مشکل شما حذف شود و بعد از تصحیح مشکل دوباره درخواست خود را ارسال کنید.

ام سی ان یوتیوب
ام سی ان یوتیوب

اما راه حلی ساده تر برای فعال کردن مانتایزیشن وجود دارد و آن کمک گرفتن از شرکت ام سی ان امکان ها است. این شرکت به دلیل تجربه و تخصص در این زمینه و همچنین به دلیل ارتباط نزدیک با یوتیوب می توانند به راحتی این مشکلات را حل کنند و دیگر نیازی نیست که به مدت 90 روز صبر کنند تا مشکل حذف شود بلکه در کوتاه ترین مدت مشکل شما حل خواهد شد.

علاوه بر این حساب ادسنس های موجود در این شرکت زمانی که به کانال های یوتیوب شما وصل باشد خود یک امتیاز محسوب می شود و از این نظر برای یوتیوب شما اعتبار زیادی خواهد داشت که به همین دلیل است که کانال یوتیوبی شما بعد از 24 ساعت می تواند مانیتایز شود.

پروموت کردن محتوا تولید شده

علاوه بر موارد گفته شده شرکت های ام سی ان مزایا و خدمات دیگری را برای کاربران یوتیوب فراهم می کنند که یکی دیگر از این خدمات پروموت کردن کانال های یوتیوب است.

امکان ها از آنجایی که به کانال های متعدد وصل هست و با آن ها همکاری دارد پس می تواند به راحتی کانال شما را نیز پروموت کنند. پروموت کردن کانال یوتیوب در واقع به منظور رشد کانال شما انجام می شود.

با انجام این کار شما می توانید واچ تایم، بازدید و سابسکرایب های بیشتری را جذب کنید و در نتیجه کانال یوتیوب شما در کوتاه ترین زمان رشد خواهد کرد

نقد کردن درآمد یوتیوب
نقد کردن درآمد یوتیوب

حق کپی رایت تولید کننده محتوا

یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط  ام سی ان امکان ها این است که از حق کپی رایت تولید کننده محتوا در یوتیوب حمایت کند و این به آن معنی است که در صورتی که بعد از تولید محتوا و اشتراک آن در یوتیوب فردی بخواهد از محتوا شما استفاده کند و یا آن را کپی رایت نماید با کمک امکان ها از آن شکایت کرده و می تواند محافظ محتوا شما باشد.

علاوه بر این زمانی که فردی بعد از کپی کردن این محتوا ها به درآمدی رسیده باشد با توجه به این که شما صاحب اثر هستید بعد از انجام کار های قانونی و شکایت از آن فرد می توانید با کمک ام سی ان امکان ها تمامی آن درآمد را پس بگیرید.

به طور کلی درباره شرکت پیشگامان پدیده ساز امکان (امکان ها)باید گفت که دارای خدمات و مزایای بسیاری هست که به کاربران یوتیوب کمک می کنند تا با تولید محتوا های عالی به درآمد های بالایی برسند. در واقع شرکت های ام سی ان تنها راه ارتباطی افراد با یوتیوب هستند که این ارتباط به هیچ وجه برای افراد عادی امکان پذیر نمی باشد.

لازم به ذکر است شرکت پیشگامان پدیده ساز امکان (امکان ها) تنها شرکت دارای مجوز نشر دیجیتال فعال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که در زمینه ام سی ان فعال است. 

پاسخ خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question